ВажноНајновијеРукомет

Звезда поражена у вечитом дербију

Рукометаши Црвене звезде доживели су убедљив пораз од Партизана резултатом 29:19 (15:9) у 2. колу Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-бели су парирали вечитом ривалу само у првих 10 минута игре. Партизан је онда преузео контролу над игром и резултатом и постепено је повећавао своје вођство. У 40. минуту меча Звезда је имала двоцифрен заостатак и тако је остало до самог краја – 29:19.

У тиму Марка Кривокапића истакли су се Вељко Давидовић са 4 гола, као и Иван Хорват, Душан Андрејевић и Виктор Матичић са по три постигнута поготка.

Звездини рукометаши у оквиру 3. кола СРЛ дочекују Металопластику у суботу 28. септембра од 18.30 часова у дворани Шумице.

ПАРТИЗАН АДМИРАЛБЕТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 29:19 (15:9)

Београд – Дворана: СЦ Вождовац. Судије: Горан Ковач и Срђан Милосављевић. Искључења: Партизан 10, Црвена звезда 8 минута. Седмерци: Партизан 4(4), Црвена звезда 6(4).

ПАРТИЗАН АДМИРАЛБЕТ: Васић 5, Црноглавац 8(4), Маџовски 1, Шотић 3, Јовић 1, Барјактаровић, Котар 3, Зечевић 1, Ратковић, Мићић 3, Обрадовић, Поповић, Пештић, Хаидарирад 1, Зорић, Анђелковић 3. Тренер: Ђорђе Ћирковић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Хорват 3, Момчиловић, Андрејевић 3, Давидовић 4, Јездимировић, Тривуновић, Богуновић, Радуловић, Скубан, Матичић 3(2), Мирковић 1, Бујишић 2(1), Кнежевић 1(1), Шљукић 2, Пановски, Ковачевић. Тренер: Марко Кривокапић.

The post Звезда поражена у вечитом дербију appeared first on СД Црвена звезда.