ВажноНајновијеОсталоХокеј

Убедљив тријумф Звезде против домаћина у Континентал купу

Хокејаши Црвене звезде су тријумфовали против Ирбиса резултатом 6:1 (4:0, 1:1, 1:0) у 2. колу прве рунде Континентал купа.

Црвено-бели су силовито ушли у меч против домаћина. Већ после осам и по минута било је 3:0 за наш тим, а стрелци су били Игор Митровић и Вук Крављанац који је постигао два поготка. Пет минута касније у стрелце се уписао и Алекса Гвозденовић и са 4:0 за Црвену звезду се отишло на први предах.

Екипа Павела Поправке је наставила са одличном игром па је средином другог периода Звезда преко Марка Драговића дошла до убедљивих 5:0. Убрзо су Бугари смањили преко Василева. Коначан резултат поставио је Андрија Шпањевић на минут ипо пре краја утакмице – 1:6.

Звездини хокејаши у недељу у 14.30 часова играју свој последњи меч у 1. рунди Континентал купа против хрватског Сиска.

ИРБИС СКЕЈТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:6 (0:4, 1:1, 0:1)

Софија (Бугарска) – Дворана: Палата змских спортова. Судије: Лукосевичијус, Тилку, Ревуелта, Василев. Казне: Ирбис 16, Црвена звезда 12 минута.

ИРБИС СКЕЈТ: Димитров, Асенов, Гачев, К.Диков, В.Диков, Василев 1, Дилков (1ас), Мухачев, Георге, Георгиев, Наков, МекМалин, Славчев, Стефанов, Велев, Митев, Пашов, А.Димитров, Ф.Димитров, Валов, Жеков, Јотов. Тренер: Ивајло Велев.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Коренић, Љубимов, Матовић (1ас), М.Младеновић (1ас), Суботић (1ас), Гвозденовић 1 (1ас), Митровић 1, Ђинђић, У.Новаковић, Шпањевић 1 (1ас), Драговић 1 (2ас), Крављанац 2 (1ас), Станковић, Шарановић, Матић, Вујовић, Шаљић, Алексић. Тренер: Павел Поправка.

The post Убедљив тријумф Звезде против домаћина у Континентал купу appeared first on СД Црвена звезда.