ВажноКошаркаНајновије

Кадети КК Црвена звезда трећи у Србији

Кадети КК Црвена звезда савладали су екипу Динамика резултатом 92:77 и тако заузели треће место на Завршном турниру.

Црвено-бели су нешто спорије ушли у меч, па су после десет минута игре имали четири поена заостатка (20:24), али су сјајном игром у другој четвртини успели да се потпуно врате и после првог полувремена обезбеде предност од пола коша – 48:47.

Сјајна игра наших кадета настављена је и у трећој, а потом и четвртој четвртини, па су после 40 минута игре у хали “Ранко Жеравица” црвено-бели славили резултатом 92:77.

Најрасположенији у победи КК Црвена звезда био је Марјановић са 26 поена, 24 је додао Павловић, док је Драгићевић додао 17.

КК Црвена звезда Меридианбет: Ракочевић, Драгићевић 17, Ћопић 10, Рогановић 2, Лазаревић 2, Шарановић 7 (7ск), Николић, Цвијетић, Милосављевић, Марјановић 26, Недељковић 4, Павловић 24.

The post Кадети КК Црвена звезда трећи у Србији appeared first on СД Црвена звезда.